Управління освіти Бахмутської міської ради
 
84500, Донецька область, м.Бахмут, вул.Горбатова, 42, (06274)41551, [email protected]






Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


20 серп. 2019
Прийшов Спас – яблучко запас!
Вихованці закладу дошкільної освіти №52 «Райдуга» відзначили свято, яке в народі називається Яблучний Спас.

19 серп. 2019
«Посмішка» готується до нового навчального року
З моменту народження і до шкільного віку малюк проходить цікавий і водночас складний етап знайомства зі світом, який йому допомагають відкрити в закладі дошкільної освіти. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів.

19 серп. 2019
Літо, літо – карнавал!
У серпні 2019 року в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №47 «Оленка» проведено музично-спортивну розвагу «Карнавал літа» для дітей середнього і старшого віку.

19 серп. 2019
Здоровим будь!
У серпні 2019 року в дошкільному закладі №34 пройшла розвага «Здоровим будь».

19 серп. 2019
Яблучний спас – радість для нас
Найсолодше свято літа – Яблуневий спас відзначали 19 серпня 2019 року вихованці закладу дошкільної освіти № 27 «Зірочка».

19 серп. 2019
З літом прощаємося, яблуками пригощаємося
Швидко літо проминає, Літній вітерець зітхає… Та все ж серпень нам припас Гарне свято – другий Спас!

Всі новини

Педагоги-ментори

 

Педагоги,
які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.

 

ПІБ учителя

Категорія, звання

Посада

ЗОШ №4

1.                   

Друпп Андрій Володимирович

І категорія

учитель трудового навчання

ЗОШ №5

2.                   

Краснова Ірина Миколаївна

Вища, уч.-мет.

учитель біології

3.                   

Мошегова Тетяна Геннадіївна

Вища, ст.уч.

учитель географії

4.                   

Ночовка Валентина Іванівна

Вища, уч.-мет.

учитель математики

5.                   

Париш Олег Михайлович

Вища, заслуж. учит.

учитель хімії

6.                   

Фуртак Анатолій Пилипович

Вища, уч.-мет.

учителя фізики

7.                   

Удовиченко Алла Олексіївна

Вища, уч.-мет.

учитель трудового навчання

ЗОШ №10

8.                   

Бондар Тетяна Володимирівна

ІІ категорія

учитель української мови та літератури

НВК №11

9.                   

Жукова-Якубчак Альона Валеріївна

Вища

учитель української мови та літератури

10.               

Коміна Лариса Вікторівна

Вища, ст.уч.

учитель інформатики         

   11.

Кудіна Ольга Іванівна

Вища, ст.уч.

учитель математики

12.               

Моськін Віктор Петрович

І категорія

учитель трудового навчання

13.               

Тимошенко Олена Федорівна

Вища, ст.уч.

учитель української мови та літератури

14.               

Чурсіна Марина Миколаївна

Вища, уч-мет.

учитель російської мови та літератури

15.               

Чухлєбова Ольга Анатоліївна

Вища,уч-мет.

учитель історії

ЗОШ №12

16.               

Мельник Інеса Євгенівна

Вища

учитель англійської мови

17.               

Неклеса Валентина Олексіївна

Вища

учитель французької  мови

18.               

Дронова Галина Олексіївна

Вища

учитель німецької мови

19.               

Шепель Ольга Анатоліївна

Вища,уч-мет.

учитель фізики

ЗОШ №18

20.               

Барська Оксана Іванівна

І категорія

учитель української мови та літератури

ЗОШ №24

21.               

Гаврик Юрій Станіславович

ІІ категорія

учитель географії

22.               

Кисельова Ольга Леонідівна

Спеціаліст

учитель хімії

           

 

 Педагоги,
які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2018-2019 н.р.

 

ПІБ учителя

Категорія, звання

Секція МАН

ЗОШ №5

1.

Фуртак Анатолій Пилипович

Вища, уч.-мет.

«Науково-технічна творчість та винахідництво»

НВК №11

2.

Бак Вікторія Федорівна

Вища, уч-мет.

«Зоологія, ботаніка»

3.

Лавренко Олена Олександрівна

Вища, уч-мет.

«Зарубіжна література»,

«Літературна творчість»

4.

Сутковий Володимир Лукич

Вища, уч-мет.

«Літературна творчість»

5.

Чухлєбова Ольга Анатоліївна

Вища,уч-мет.

«Археологія»

ЗОШ №12

6.

Шепель Ольга Анатоліївна

Вища,уч-мет.

«Науково-технічна творчість та винахідництво»,

«Медицина»

ЗОШ №18

7.

Жучок Любов Дмитрівна

Вища,уч-мет.

«Математика»

ЗОШ №24

8.

Гаврик Юрій Станіславович

ІІ категорія

«Географія та ландшафтознавство»

           

 

Педагоги,
які підготували переможців ІІІ та IV етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка у 2018-2019 н.р.

 

ПІБ учителя

Категорія, звання

Посада

ЗОШ №10

1.

Бондар Тетяна Володимирівна

ІІ категорія

учитель української мови та літератури

2.

Дроздова Наталя Юріївна

Вища, ст.уч.

учитель української мови та літератури