Управління освіти Бахмутської міської ради
 
84500, Донецька область, м.Бахмут, вул.Горбатова, 42, (06274)41551, [email protected]






Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


20 серп. 2019
Прийшов Спас – яблучко запас!
Вихованці закладу дошкільної освіти №52 «Райдуга» відзначили свято, яке в народі називається Яблучний Спас.

19 серп. 2019
«Посмішка» готується до нового навчального року
З моменту народження і до шкільного віку малюк проходить цікавий і водночас складний етап знайомства зі світом, який йому допомагають відкрити в закладі дошкільної освіти. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів.

19 серп. 2019
Літо, літо – карнавал!
У серпні 2019 року в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №47 «Оленка» проведено музично-спортивну розвагу «Карнавал літа» для дітей середнього і старшого віку.

19 серп. 2019
Здоровим будь!
У серпні 2019 року в дошкільному закладі №34 пройшла розвага «Здоровим будь».

19 серп. 2019
Яблучний спас – радість для нас
Найсолодше свято літа – Яблуневий спас відзначали 19 серпня 2019 року вихованці закладу дошкільної освіти № 27 «Зірочка».

19 серп. 2019
З літом прощаємося, яблуками пригощаємося
Швидко літо проминає, Літній вітерець зітхає… Та все ж серпень нам припас Гарне свято – другий Спас!

Всі новини

НАША ГОРДІСТЬ
 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2018-2019 навчального року

 

Алієв Денис,
учень 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Технічні науки») 

Наставники: Шепель О.А., Фуртак А.П.

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «іTalent»

Наставник Демченко О.В.
Колеснік Михайло,
учень 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня IV етапу олімпіади з французької мови

Наставник Неклеса В. О.

Диплом І ступеня IІІ етапу олімпіади з англійської мови

Наставник Мельник І.Є.
Карпук Сергій,
учень 9 класу ЗОШ №4

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Друпп А.В.
Лі Дар’я,
учениця 8 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник
Жукова-Якубчак А.В.
Березовська Ірина,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Тимошенко О.Ф.
Мельникова Анна,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Удовиченко А.О.
Кириленко Аліна,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості «Нові в медіа»

Наставник Герасименко Е.М.

Наголенко Марина,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з географії

Наставник Мошегова Т.Г.
Швецов Максим,
учень 8 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з математики

Наставник Ночовка В.І.
Меженна Ірина,
учениця 11 класу НВК №11

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з математики

Наставник Кудіна О.І.

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Наставник Коміна Л.В.
Аністратенко Маргарита,
учениця 7 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Дроздова Н.Ю.
Білецька Валерія,
учениця 9 класу ЗОШ №10

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Бондар Т.В.

Косяк Семен,
учень 10 класу НВК №11

Диплом І ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»)

Наставник Лавренко О.О.

Ткаченко Антон,
учень 10 класу ЗОШ №12

Диплом  ІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Шепель О.А.
Рьова Вікторія,
учениця 6 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Бондар Т.В.
Степанова Софія,
учениця 9 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня IV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Бондар Т.В.
Григоренко Олексій,
учень 10 класу НВК №11

Диплом  І ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Моськін В.П.
Гасанов Денис,
учень 9 класу ЗОШ №5

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Девінська Вероніка,
учениця 11 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з російської мови та літератури

Наставник Чурсіна М.М.

Гулідов Матвій,
учень 11 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Історія»)

Наставник Чухлєбова О.А.
Жук Микола,
учень 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з історії

Наставник Чухлєбова О.А.
Кокул Єгор,
учень 9 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Фуртак А.П.

Каравацька Катерина,
учениця 10 класу НВК №11

Диплом переможця фінального етапу ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

Наставник  Сутковий В.Л.
Ковтун Емілія,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з російської мови та літератури

Наставник Чурсіна М.М.

Пятенко Марія,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з біології

Наставник Краснова І.М.

Кодола Анна,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Наставник Коміна Л.В.
Удовенко Максим,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з німецької мови
Наставник Дронова Г.О.

Топчийова Владислава,
учениця 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Хімія та біологія»)

Наставник Шепель О.А.
Тузова Лариса,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом І ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Хімія та біологія»)

Наставник Бак В.Ф.
Гусак Ганна,
учениця 8 класу ЗОШ №12

Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Шепель О.А.

Гребенюк Валерія,
учениця 9 класу ЗОШ №18

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Математика»)

Наставник Жучок Л.Д.
Сеник Ельвіра,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Барська О.І.
Удовиченко Єлизавета,
учениця 9 класу ЗОШ №24

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Кисельова О.Л.
Хромихіна Катерина,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Науки про землю»)

Наставник  Гаврик Ю.С.
Яворницька Алла,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з географії

Наставник  Гаврик Ю.С.
     
 

Гасинець Анастасія,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості «Нові в медіа»

Наставник  Герасименко Е.М.
   

 

НАША ГОРДІСТЬ
 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2017-2018 навчального року

 

Алієв Денис,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
з інформаційних технологій «ІTalent»
Наставник Демченко О.В.
Колеснік Михайло,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня IV етапу
олімпіади з французької мови
Наставник Неклеса В.О.
Чернишов Денис,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Технології програмування»
Наставник Коміна Л.В.
Лі Дар’я,
учениця 7 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня IІІ етапу
Міжнародного конкурсу
з української мови ім.П.Яцика
Наставник
Жукова-Якубчак А.В.
Березовська Ірина,
учениця 8 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня IV етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Зеленська М.С.
Деркачов Артем,
вихованець Бахмутського МЦДЮ,
учень 10 класу ЗОШ №24
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Диплом ІІ ступеня
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Кириленко Аліна,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 10 класу ЗОШ №18
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Дипломи ІІ та ІІІ ступенів
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Сивак Софія,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 9 класу ЗОШ №12
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Наставник Герасименко Е.М.
Котенджи Едуард,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з історії,
диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.
Меженна Ірина,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з інформаційних технологій
Наставник Коміна Л.В.
Іванов Михайло,
учениця 9 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Мінасян А.Г.
Жариков Марк,
учень 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з англійської мови
Наставник Архангельська О.А.

Косяк Семен,
учень 9 класу НВК №11
Диплом І ступеня ІІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Російська мова»
Наставник Лавренко О.О.
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади  з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.

Ткаченко Антон,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з фізики
Наставник Шепель О.А.
Туровник Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Просяник В.В.
Астахова Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник
Уманцева-Париш В.І.
Бондар Юрій,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з технічної праці
Наставник Шараєвський В.М.
Гасанов Денис,
учень 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Девінська Вероніка,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник Чурсіна М.М.
Дідкова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з історії
Наставник Іванова Л.І.
Євдокимова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Кокул Єгор,
учень 8 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з фізики
Наставник Фуртак А.П.
Кулешова Таїсія,
учениця 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Зоологія, ботаніка»
Наставник Бак В.Ф.
Морошан Регіна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня фінального етапу
Всеукраїнської олімпіади
«Ісламський Схід: історія та сучасність»
Наставник Мошегова Т.Г.

Пятенко Марія,
учениця 10 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Дипломи  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з екології та німецької мови
Наставники: Краснова І.М.,
Чудакова І.В., Бобраков С.В.

Степанов Данило,
учень 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з географії
Наставник Мошегова Т.Г.
Удовенко Максим,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з німецької мови
Наставник Дронова Г.О.
   
  Шакланова Олександра,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Медведєв Тимофій,
учень 7 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з математики
Наставник Миронова В.А.