Управління освіти Бахмутської міської ради
 
84500, Донецька область, м.Бахмут, вул.Горбатова, 42, (06274)41551, [email protected]





Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


26 бер. 2019
Всесвітній день охорони водних ресурсів
До Всесвітнього дня охорони водних ресурсів у Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшли різноманітні тематичні заходи для учнів 1-11 класів.

26 бер. 2019
Місячник родинного виховання в Бахмутській школі № 2
У межах місячника родинного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, з метою пропаганди кращого досвіду сімейного виховання в Бахмутській школі №2 пройшли цікаві й пізнавальні заходи.

25 бер. 2019
Учні ЗОШ №4 завітали до Бахмутського товариства захисту тварин «Лада»
В Україні існує сумна тенденція — господарі позбавляються своїх домашніх улюбленців. Через це зростає популяція безпритульних тварин, а з цим загроза як для чотирилапих, так і для людей. Учні Бахмутської ЗОШ №4 вирішили допомогти безпритульним тваринам товариства захисту тварин «Лада» м. Бахмут.

25 бер. 2019
Всесвітній день води
Учні Бахмутської ЗОШ №4 відзначили Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних із водними ресурсами на Землі.

25 бер. 2019
Пишна коса – плетений символ дівочої української краси (майстер-клас для дівчат НВК №11)
Із давніх-давен в Україні символом дівочої честі, працьовитості, охайності була дівоча коса Найбільша краса – дівоча коса. Вона поєднує три стихії: повітря, воду і землю. Косою пишалися та складали про неї пісні. Тож, аби виховати почуття дівочої честі і гідності, вчити дівчаток бути охайними, працьовитими, добропорядними, естетичними, з метою відродження призабутих звичаїв нашого народу, до учениць Бахмутського НВК № 11 завітали студентки Бахмутського аграрного ліцею № 147.

25 бер. 2019
Захистимо водні ресурси разом
Одна з основних стихій Всесвіту – вода, бо вона - джерело життя. Тож, із метою формування в учнів уявлення про воду, про зміни станів води, розвитку дослідницького підходу до пізнання властивостей води, виховання бережливого ставлення до води, економного її використання, у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів, присвячена Міжнарожному дню води.

Всі новини

НАША ГОРДІСТЬ
 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2017-2018 навчального року

 

Алієв Денис,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
з інформаційних технологій «ІTalent»
Наставник Демченко О.В.
Колеснік Михайло,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня IV етапу
олімпіади з французької мови
Наставник Неклеса В.О.
Чернишов Денис,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Технології програмування»
Наставник Коміна Л.В.
Лі Дар’я,
учениця 7 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня IІІ етапу
Міжнародного конкурсу
з української мови ім.П.Яцика
Наставник
Жукова-Якубчак А.В.
Березовська Ірина,
учениця 8 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня IV етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Зеленська М.С.
Деркачов Артем,
вихованець Бахмутського МЦДЮ,
учень 10 класу ЗОШ №24
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Диплом ІІ ступеня
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Кириленко Аліна,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 10 класу ЗОШ №18
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Дипломи ІІ та ІІІ ступенів
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Сивак Софія,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 9 класу ЗОШ №12
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Наставник Герасименко Е.М.
Котенджи Едуард,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з історії,
диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.
Меженна Ірина,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з інформаційних технологій
Наставник Коміна Л.В.
Іванов Михайло,
учениця 9 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Мінасян А.Г.
Жариков Марк,
учень 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з англійської мови
Наставник Архангельська О.А.

Косяк Семен,
учень 9 класу НВК №11
Диплом І ступеня ІІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Російська мова»
Наставник Лавренко О.О.
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади  з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.

Ткаченко Антон,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з фізики
Наставник Шепель О.А.
Туровник Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Просяник В.В.
Астахова Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник
Уманцева-Париш В.І.
Бондар Юрій,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з технічної праці
Наставник Шараєвський В.М.
Гасанов Денис,
учень 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Девінська Вероніка,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник Чурсіна М.М.
Дідкова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з історії
Наставник Іванова Л.І.
Євдокимова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Кокул Єгор,
учень 8 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з фізики
Наставник Фуртак А.П.
Кулешова Таїсія,
учениця 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Зоологія, ботаніка»
Наставник Бак В.Ф.
Морошан Регіна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня фінального етапу
Всеукраїнської олімпіади
«Ісламський Схід: історія та сучасність»
Наставник Мошегова Т.Г.

Пятенко Марія,
учениця 10 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Дипломи  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з екології та німецької мови
Наставники: Краснова І.М.,
Чудакова І.В., Бобраков С.В.

Степанов Данило,
учень 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з географії
Наставник Мошегова Т.Г.
Удовенко Максим,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з німецької мови
Наставник Дронова Г.О.
   
  Шакланова Олександра,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Медведєв Тимофій,
учень 7 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з математики
Наставник Миронова В.А.