Управління освіти Бахмутської міської ради
 
84500, Донецька область, м.Бахмут, вул.Горбатова, 42, (06274)41551, [email protected]






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


13 вер. 2019
Бахмутська ЗОШ №1 пілотує новий проект
Бахмутська загальноосвітня школа І –ІІ ступенів №1 продовжує брати участь у пілотному проекті «Безпечна та дружня до дитини школа», тому, у рамках пілотування, із вересня колектив закладу долучився до нового проекту «Створення та підтримка освітніх систем для запобігання та реагування на випадки насильства та впровадження медіації ровесників у постраждалих від конфлікту Східних регіонах України», який стартує за підтримки ГО «Ла Страда Україна» та Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

13 вер. 2019
V етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»
У вересні в м. Краматорську відбувся V етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp». У змаганнях взяли участь 188 спортсменів із Бахмута, Краматорська, Слов’янська, Торецька, Костянтинівки, Білозірська. Змагання проводились у різних вікових групах.

13 вер. 2019
Розумні пішоходи в садочку «Кульбабка»
З метою залучення дітей до оволодіння навичками безпечної поведінки на вулицях та дорогах, впровадження різноманітних методів та прийомів навчання дітей дорожній грамоті в закладі дошкільної освіти №39 «Кульбабка» проведено місячник «Увага! Діти - на дорозі!».

13 вер. 2019
Відбулася інструктивна нарада громадських інспекторів закладів освіти м.Бахмут
12 вересня 2019 року у конференц-залі Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася інструктивно – роз’яснювальна нарада громадських інспекторів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

13 вер. 2019
Дитячий садок «Райдуга» - на варті здоров’я малюків
Включення дітей з інвалідністю в реальне життя суспільства є викликом сучасності. У дитячому садку №52 «Райдуга» в цьому напрямку другий рік поспіль працює група з інклюзивною формою навчання дітей.

12 вер. 2019
У Бахмутському НВК № 11 з’явилася мобільна бібліотека
Шкільна бібліотека надає інформацію та ідеї, озброює учнів навичками безперервної самоосвіти і розвиває уяву, допомагає дітям стати відповідальними громадянами.

Всі новини

Графік особистого прийому громадян

 

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

Дні
прийому

Години прийому

Начальник
Управління освіти

Рубцова
Марина Анатоліївна

Понеділок

10.00-15.00

Заступник начальника Управління освіти

Карпець
Оксана Петрівна

Середа

9.00.-12.00

Заступник начальника Управління освіти

Таранник
Алла Панасівна

Вівторок

13.00-16.00

Головний спеціаліст
з питань загальної середньої освіти

Артюхіна
Анна Олександрівна

Четвер

13.00-16.00

Головний спеціаліст - начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності

Помінов
В'ячеслав Анатолійович

Середа

13.00-16.00

Головний спеціаліст
з охорони здоров'я та соціального захисту

Доля
Олена Миколаївна

Середа

13.00-16.00

Головний спеціаліст
з питань дошкільної освіти

Коломак
Тетяна Борисівна

Вівторок

09.00-12.00

Спеціаліст І категорії
 питань виховної роботи та позашкільної освіти

Анісімова
Людмила Петрівна

П'ятниця

9.00-12.00

Спеціаліст І категорії
з питань дошкільної освіти

Рязанцева
Вікторія Валеріївна

Понеділок

9.00-12.00

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Соловар
Аліна Сергіївна

Четвер

9.00-12.00

Завідувач
міського методичного кабінету

Донченко
Тетяна Леонідівна

Понеділок

13.00-16.00

Завідувач
центру практичної психології та соціальної роботи

Головко
Вікторія Анатоліївна

Понеділок

13.00-16.00

Начальник групи
по централізованому господарчому обслуговуванню

Топчий
Лариса Сергіївна

Четвер

13.00-16.00

 

Надання консультацій міським методичним кабінетом

 

ПІБ,
посада

Дні та години прийому

Напрямок

Донченко

Тетяна

Леонідівна

 

Завідувач ММК

понеділок

13.00- 16.00

Керівники ЗНЗ. Заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи. Предмети освітньої галузі «Мови та літератури», інноваційна та експериментально-дослідницька діяльність, Школа молодого керівника та управлінського резерву

Астапова

Інна

Володимирівна

середа

14.00-17.00

Предмети освітньої галузі «Мови та літератури» (іноземні мови), курсова перепідготовка педагогів ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ, вивчення ППД, Школа молодого вчителя «Стимул», конкурси педмайстерності, атестація педпрацівників

Томачинська

Наталя

Леонідівна

понеділок

14.00-17.00

Предмети освітніх галузей «Суспільствознавство», «Природознавство», міські методичні об’єднання та творчі групи ЗНЗ, методичний супровід впровадження нового Держстандарту, ДПА, ЗНО

Оніщенко

Ірина

Валентинівна

середа

14.00-17.00

Реалізація Держстандарту початкової загальної  освіти, Школа вчителя початкових класів «Шлях до майстерності» для молодих та малодосвідчених педагогів, курсова перепідготовка вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Новикова

Галина

Леонідівна

вівторок

14.00- 17.00

Предмети освітніх галузей «Мови та літератури» (українська мова і література), «Здоров’я та фізична культура», «Мистецтво»,  МАН, предметні олімпіади, учнівські конкурси, турніри тощо; курсова перепідготовка бібліотекарів

Мирошниченко

Олена

Олександрівна

четвер

14.00- 17.00

Предмети освітньої галузі «Технології», інформатизація НВП, робота сайтів і мережевих спільнот на базі освітнього порталу міста, дистанційне навчання школярів

Нікітіна

Ірина

Іванівна

п’ятниця

13.00- 16.00

Курсова перепідготовка педагогічних працівників ДНЗ; вивчення ППД, методичні об’єднання та творчі групи ДНЗ; семінари для керівних кадрів ДНЗ; методичний супровід освітнього процесу у ДНЗ на виконання БКДО; експериментальна діяльність у ДНЗ, фахові конкурси  для педагогів-дошкільників

Шепотько

Віта

Вікторівна

середа

14.00-17.00

Виховна робота ЗНЗ, ПНЗ; предмети освітньої галузі «Математика», Школа молодого класного керівника, методичні об’єднання класних керівників, педагогів-організаторів

Федотчева

Лідія

Іванівна

вівторок

четвер

08.00-17.00

Організаційно-методичний супровід навчальних закладів з кадрових питань; ведення звітно-облікової документації, облік і зберігання трудових книжок та особових справ, оформлення документів про прийом, переведення, звільнення працівників Управління освіти

 

Консультативний прийом
Центру практичної психології і соціальної роботи та міської ПМПК

ПІБ,
посада

Дні прийому

Напрямок діяльності

Головко

Вікторія

Анатоліївна

завідувач ЦППСР

понеділок

Організаційні питання та моніторинг психологічного супроводу у закладах освіти, корекційно-відновлювальної роботи, логопедичної служби та психолого-медико-педагогічної консультації, експериментальної роботи

Антипенко

Тетяна
Петрівна

психолог ЦППСР

вівторок

Психологічний супровід учнів з особливими освітніми потребами, психологічний супровід превентивного виховання

Слободянюк
Тетяна

Миколаївна

психолог ЦППСР

середа

Психологічний супровід обдарованих та здібних учнів, учнів допрофільних та профільних класів, учнів початкових (1-4) та 5 класів середньої  школи

Коршун

Юлія
Анатоліївна

психолог ЦППСР

четвер

Психологічний супровід у закладах дошкільної освіти міста

 

Надання оперативної методичної допомоги

 

Методисти ММК

Навчальні заклади

Астапова І.В.

ЗОШ №9, 24, ЗОШ-інтернат №1

Томачинська Н.Л. ЗОШ №2, 12, 18

Мирошниченко О.О.

ЗОШ №4, 10

Оніщенко І.В.

ЗОШ №5, ВЗШ №1, НВК №11

Новикова Г.Л.

ЗОШ №1,7

Шепотько В.В.

заклади позашкільної освіти

Нікітіна І.І.

заклади дошкільної освіти

Федотчева Л.І.

усі заклади освіти